Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

Новини

На тему «Впровадження елементів змішаного навчання на уроках хімії та біології як один із кроків до Нової української школи».

Юні науковці Мамалигіської школи на вихідних захищали свої науково-дослідні роботи на обласному конкурсі.

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось із звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

Сьогодні 6 лютого розпочалася реєстрація для участі в ЗНО-2018.
У 2018 році реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня.

Гостей зустрічали «Хлібом -сіллю», а у залі лунала пісня «Anii de școală».

Нова школа - нові методи роботи, або

переваги «змішаного навчання».

У рамках тижня румунської мови і літератури молодші школярі з задоволенням дивились інсценізацію «Коза і троє козенят» за однойменною казкою румунського класика Іона Крянге. Розіграли казку учні 5-Б класу під керівництвом учителя румунської мови і літератури Кодіци Л. В.

Нещодавно члени наукового товариства «Юний науковець» Мамалигівської ЗОШ приймали участь у І-му етапі Всеукраїнського конкурсу–захисту науково–дослідницьких робіт.

30 січня о 21:02 | Чеботар Л. О. | 1 коментар

З метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого 29 січня в Мамалигівський ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася тематична лінійка «Пам’яті Героїв Крут». Учні вшанували пам'ять загиблих Героїв під Крутами хвилиною мовчання. Битва під Крутами стала символом нескореного духу нашої нації у боротьбі за утвердження незалежної України.

22 січня 2018 року в Мамалигівський ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся захід до Дня Соборності України "Соборна мати України - одна на всіх, як оберіг", в якому приймали участь учні 5-11 класів.

Вітаємо!!!
учениць 10-Б класу
Кордунян Олександру,
та 11-Б класу
Середюк Валерію
які зайняли ІІІ місце у ІІІ етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології

Переможницю І етапу Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року-2018"
Чеботар Лідію Октав'янівну
у номінації "Фізика"

З 04.12.2017 р. по 08.12.2017р. в нашій школі пройшов «Тиждень початкових класів». Тиждень пройшов на належному рівні, всі заплановані заходи були проведені. Діти приймали активну участь, з захопленням виконували всі поставлені перед ними завдання, а також творчо підходили до цих завдань, пропонуючи щось своє.

12 грудня 2017 о 17:33 | Чеботар Л. О. | немає коментарів