Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас

Вітаємо переможців олімпіад та конкурсів у жовтні!

12 листопада о 14:43 | Ващенко О. В. | немає коментарів

Сьогодні 273 учнів та педагогів Мамалигівської ЗОШ
приєдналися до Всеукраїнського радіодиктанту національної
єдності «Крила України».

9 листопада о 14:09 | Ващенко О. В. | немає коментарів

З 07 грудня 2016 року по цей день в Мамалигівській ЗОШ працювала волонтер Корпусу Миру США, уродженка шт.Вашинктон Віттні Картер.

6 листопада о 17:28 | Ващенко О. В. | немає коментарів

З 22 по 26 жовтня 2018 року в нашій школі було проведено тиждень математики під девізом «Математика – понад усе! »

24 жовтня 2018 року група учнів та вчителів нашого закладу відвідали Будинок людей похилого віку села Стальнівці.

10 жовтня в актовій залі Мамалигівській ЗОШ відбувся ярмарок " Золота осінь "

Звітно-виборні збори наукового товариства «Юний науковець», що відбулися нещодавно були велелюдні. До лав юних науковців школи додалися ще 18 учнів із 8-х класів.

З нагоди відзначення 100-річчя від дня народження українського видатного педагога-гуманіста Василя Олександровича Сухомлинського минулого тижня у школі відбувся загальношкільний захід.

Нещодавно у м. Чернівці відбувся обласний тур юних біологів. Районну команду очолювала учениця 11 класу нашої школи голова учнівського товариства «Юний науковець» Олександра Кордунян.

27 вересня 2018 року в 4-Б класі Мамалигівської ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені літературні читання, присвячені 100-річчю дня народження В.О. Сухомлинського.

Наші юні мотогонщики з Мамалиги стали кращими на Всеукраїнських змаганнях з мотокросу

З метою сприяння та розвитку олімпійских видів спорту в Мамалигівській ЗОШ I-III ступенів з 3 вересня по 16 вересня проведено Олімпійский тиждень

14 вересня 2018 року в Мамалигівській ЗОШ відбулась загальношкільна учнівська конференція з вибору Голови Ради учнівського самоврядування.

В Мамалигівській ЗОШ I-III ступенів 03.09 розпочато місячник безпеки дорожнього руху.

Є у році незвичайний день, що бентежить серця всіх школярів, а найбільше – першокласників. Звісно, це Свято Знань, свято кожної родини, це радість першої зустрічі зі школою, з новими друзями, це хвилювання батьків та щира усмішка першої вчительки.

23 червня 2018 року в Мамалигівській ЗОШ I-III ступенів відбувся
випускний вечір для одинадцятикласників. Такий довгоочікуваний
І водночас хвилюючий. Адже випускники прощалися не лише зі
школою, а також із своїм дитинством.
Випускників вітали почесні гості, директор школи, батьки, вчителі.
Плакали від щастя батьки, які з гордістю спостерігали за своїми, вже
дорослими дітьми, дефілювали в розкішних сукнях дівчата-випуск-
ниці зі своїми кавалерами-тими, з ким ділили шкільні парти всі роки навчання. В доросле життя проводжали їх мудрі вчителі…

21 червня 2018 року в Мамалигівській ЗОШ I-III ступенів відбулась урочистість вручення свідоцтв про закінчення базової загальної середньої освіти. Девятикласників привітали директор школи, классні керівники, батьки. Вони побажали випускникам успіхів у дорослому житті.

Нещодавно у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося урочисте нагородження переможців ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Двоє учнів Мамалигівської ЗОШ здобули призові місця в 2 відділеннях Малої академії наук: екологія та аграрні науки і мовознавство.