Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

Новини

З метою виховання в учнів поваги до ветеранів, почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину в Мамалигівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено низку заходів, приурочених Дню пам’яті та примирення і Дню Перемого.

04 травня в школі проводився день цивільного захисту. Протягом дня були проведені такі заходи: тренування з евакуації учнів та працівників школи; накладання первинної пов’язки на різні ділянки тіла; практичні реанімаційні заходи потерпілим.

Книга – це найбільше відкриття людства. Щоб чогось добитися в житті, потрібно бути грамотною, професійно підготовленою, духовно багатою людиною, і в цьому допомагає читання книг і бережливе ставлення до них.

28 березня наша школа брала участь у районному конкурсі " Розквитай, писанко". В номінації писанкове дерево та великодній рушник зайняли ІІ місце. Також учні брали участь у розписі українських традиційних писанок.

Атестаційна комісія І рівня Мамалигівської школи 27 березня ц.р. визначала відповідність семи педагогічних працівників займаній посаді, рівень їх кваліфікації, присвоювала кваліфікаційні категорії та педагогічне звання.

Напередодні весняного свята "Mărțișor" в школі відбулася виставка декоротивних композицій, в якій прийняли участь учні 1-11 класів.

В Мамалигівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся вечір-реквієм, приурочений Дню пам'яті Героїв Небесної сотні "А Сотню вже зустріли небеса...".

На тему «Впровадження елементів змішаного навчання на уроках хімії та біології як один із кроків до Нової української школи».

Юні науковці Мамалигіської школи на вихідних захищали свої науково-дослідні роботи на обласному конкурсі.

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось із звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

Сьогодні 6 лютого розпочалася реєстрація для участі в ЗНО-2018.
У 2018 році реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня.