МОН рекомендує обговорити питання інформатизації та комп'ютеризації освітнього процесу
"Зухвалі" – новий український mind-and-body проект для дітей від 6 до 14 років, що поєднує спорт та навчання.
Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

23 червня 2018 року в Мамалигівській ЗОШ I-III ступенів відбувся
випускний вечір для одинадцятикласників. Такий довгоочікуваний
І водночас хвилюючий. Адже випускники прощалися не лише зі
школою, а також із своїм дитинством.
Випускників вітали почесні гості, директор школи, батьки, вчителі.
Плакали від щастя батьки, які з гордістю спостерігали за своїми, вже
дорослими дітьми, дефілювали в розкішних сукнях дівчата-випуск-
ниці зі своїми кавалерами-тими, з ким ділили шкільні парти всі роки навчання. В доросле життя проводжали їх мудрі вчителі…

21 червня 2018 року в Мамалигівській ЗОШ I-III ступенів відбулась урочистість вручення свідоцтв про закінчення базової загальної середньої освіти. Девятикласників привітали директор школи, классні керівники, батьки. Вони побажали випускникам успіхів у дорослому житті.

Нещодавно у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося урочисте нагородження переможців ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Двоє учнів Мамалигівської ЗОШ здобули призові місця в 2 відділеннях Малої академії наук: екологія та аграрні науки і мовознавство.

З метою виховання в учнів поваги до ветеранів, почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину в Мамалигівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено низку заходів, приурочених Дню пам’яті та примирення і Дню Перемого.

04 травня в школі проводився день цивільного захисту. Протягом дня були проведені такі заходи: тренування з евакуації учнів та працівників школи; накладання первинної пов’язки на різні ділянки тіла; практичні реанімаційні заходи потерпілим.

Книга – це найбільше відкриття людства. Щоб чогось добитися в житті, потрібно бути грамотною, професійно підготовленою, духовно багатою людиною, і в цьому допомагає читання книг і бережливе ставлення до них.

28 березня наша школа брала участь у районному конкурсі " Розквитай, писанко". В номінації писанкове дерево та великодній рушник зайняли ІІ місце. Також учні брали участь у розписі українських традиційних писанок.

Атестаційна комісія І рівня Мамалигівської школи 27 березня ц.р. визначала відповідність семи педагогічних працівників займаній посаді, рівень їх кваліфікації, присвоювала кваліфікаційні категорії та педагогічне звання.

Напередодні весняного свята "Mărțișor" в школі відбулася виставка декоротивних композицій, в якій прийняли участь учні 1-11 класів.

В Мамалигівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся вечір-реквієм, приурочений Дню пам'яті Героїв Небесної сотні "А Сотню вже зустріли небеса...".