МОН рекомендує обговорити питання інформатизації та комп'ютеризації освітнього процесу
"Зухвалі" – новий український mind-and-body проект для дітей від 6 до 14 років, що поєднує спорт та навчання.
Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

ДПА, ЗНО

Дата: 12 червня 2017 о 13:48, Оновлено 4 лютого о 18:22

Затверджую

Г. В. Іоніцой

щодо підняття рівня якості знань учнів

1. Посилити персональну відповідальність учителів за якість та об'єктивність оцінювання навчальних досягнень учнів, за ведення класних журналів, книг видачі документів про освіту.

Протягом року. Адміністрація

1. Врахувати результати зовнішнього незалежного оцінювання під час  роботи  у планах на поточний рік визначити конкретні й дієві шляхи покращення ситуації.

Вересень. Керівники методичних обєднань

1. Упродовж 2017-2018 навчального року вивчати результативність навчального процесу з усіх предметів , об’єктивність оцінювання досягнень учнів.

Заступники директора Танас Д. В., Чеботар Л. В.

1. Звернути увагу на контрольно-оцінювальну діяльність учителів, що викладють українську мову, історію України, математику в 11-их класах у 2017-2018 н.р.

Заступники директора Танас Д. В., Чеботар Л. В.

5. Продовжити впровадження системи внутрішнього моніторингу рівня навчальних досягнень учнів з предметів, які виносяться на ЗНО.

До 01.05.2018 року

Заступники директора Танас Д. В., Чеботар Л. В.

6. Вивчити рівень відповідності реальних знань учнів згідно з державним стандартом.

Травень 2018 року

Заступники директора Танас Д. В., Чеботар Л. В.

7. До 15. 10. 2017 року проаналізувати результати ЗНО з української мови, історії України, математики випускників 11-их класів, відповідність річного та сертифікаційного оцінювання з предмета.

Керівники методичних об'єднань Танас Н. Г., Абрамчук А. А.

8. Розробити дієві заходи щодо усунення прогалин у знаннях учнів з відповідних предметів та попередження епізодичної та стійкої неуспішності учнів.                                                                                 До 15.10. 2017

Керівники методичних об'єднань Танас Н. Г., Абрамчук А. А.

9. Посилити роботу по впровадженню в навчально-виховний процес тестових форм роботи, завдань розвиваючого характеру, нестандартних задач, використання ІКТ.

Протягом року. Вчителі-предметники

10. Спланувати індивідуальну роботу з обдарованими учнями, та тими, які мають середній рівень навчальних досягнень.

Протягом року. Вчителі-предметники

11.Обговорити результати моніторингу на батьківських зборах.

До 20.01.2018 року

Класні керівники

7. Соціально-психологічній службі розробити рекомендації для батьків щодо попередження неуспішності їхніх дітей та розмістити їх на сайті школи.                                                                            До 15.10.2017 року. Психолог, соціальний педагог

Заступник директора з НМР                              Д. Танас