Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 52 common:people_all_forms

Додаткові освітні послуги

Date: 25 лютого 2020 о 11:34, Refreshed 23 лютого 2021 о 16:37

Додаткові освітні послуги у школі безкоштовні для всіх здобувачів освіти.

Їх можуть отримати всі учні, які навчаються у школі.

Графік

гурткової роботи по Мамалигівській ЗОШ

на 2019-2020 навчальний рік

Назва гуртка

П.І.Б керівника гуртка

Кількість годин

День

Час

1.

«Веселий вернісаж»

Шова Леонід Олександрович

3

Вівторок

Четвер

П'ятниця

14.20-15.05

14.20-15.05

14.20-15.05

2.

«Настільний теніс»

Руснак Віталій Вікторович

2

Вівторок

15.05-16.30

3.

«Футбол»

Скорокиржа Анатолій Сергійович

2

Четвер

15.15-16.45

4.

«Баскетбол»

Капрош Валентин Деомидович

2

Понеділок

Середа

15.15-16.15

15.15-16.15

5.

«Джура»

Єремія Яна Ігорівна

3

Четвер

16.45-19.00

6.

«Сокіл»

Єремія Яна Ігорівна

3

Понеділок

16.45-19.00

7.

Хореографічний гурток «ЕСТЕТ»

Єремія Яна Ігорівна

4

Понеділок

13.25-16.45

8.

«Захистник Батьківщини»

Єремія Яна Ігорівна

3

П'ятниця

16.45-19.00

9.

«Баскетбол»

Єремія Яна Ігорівна

1

П'ятниця

15.15-16.15

10.

Вокально-хорового співу «Калина»

Руссу Кароліна Анатоліївна

4

Вівторок

Четвер

П'ятниця

15.15-16.15

15.15-16.00

15.15-16.00

                                 

Comments:
Only authorized users can leave comments.