Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас

Дата: 12 червня 2017 о 13:23, Оновлено 20 вересня о 11:19

Олімпійский тиждень

З метою сприяння та розвитку олімпійских видів спорту в Мамалигівській ЗОШ I-III ступенів з 3 вересня по 16 вересня проведено Олімпійский тиждень. У рамках тижня було оранізовано :

07.09 - змагання з баскетболу ( 6-8 класи )

10.09 Змагання з баскетболу ( 9-11 класи )

10.09 Єдиний олімпійський урок

11.09 Змагання з футболу ( 6-8 класи )

12.09 "Веселі старти" ( 1-4 класи )

Загально-шкільна учнівська конференція​

14 вересня 2018 року в Мамалигівській ЗОШ відбулась загальношкільна учнівська конференція з вибору Голови Ради учнівського самоврядування. Приймати участь у виборах мали право учні 5-11 класів. На посаду Голови Ради учнівського самоврядування претендували 3 учениці  з різними поглядами, намірами і лише одна з них отримала перемогу. Головою Ради учнівського самоврядування  обрано Георгієш Ніколетту ученицю 10-Б класу.
Вітаємо кандидатів з набутим досвідом участі у передвиборчій компанії та переможця з такою відповідальною посадою.

"Увага! Діти на дрозі!"

В Мамалигівській ЗОШ I-III ступенів 03.09 розпочато місячник безпеки дорожнього руху.

04.09.18 року в школі проведено тематичні виховні години " Знай та вивчай правила дорожнього руху"

05.09.18 проведено єдиний урок з безпеки руху "Знаю, вмію, врятую"

Випущено стінну газету "Увага! Діти на дорозі!"

Добрий день, Країно Знань!

Є у році незвичайний день, що бентежить серця всіх школярів, а найбільше – першокласників. Звісно, це Свято Знань, свято кожної родини, це радість першої зустрічі зі школою, з новими друзями, це хвилювання батьків та щира усмішка першої вчительки.

З цієї нагоди в Мамалигівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 03.09.18 відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню Знань. Всіх учнів, вчителів, батьків привітали директор школи Іоніцой Г.В, секретар виконавчого комітету сільської ради Думініка О.А, голова батьківського комітету Каштелян В.В, голова обласної спілки ветеранів афганців Раца П.Е, які побажали присутнім цікавого і творчого життя, великих здобутків та славних перемог.

Найбільше запам’ятається цей день першокласникам, які отримали море позитивних емоцій та вражень!