НЕТРАДИЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

Дата: 1 листопада 2023 о 22:54

Сьогодні зібрались педагоги Мамалигівського ліцею та Несвоянської філії для обговорення важливих питань побудови освітного процесу.
Педрада пройшла цікаво, інноваційно, творчо та нестандартно.
Розпочалось засідання з привітання з ювілейним днем народження Анжелії АБРАМЧУК.
Перше питання ( як і всі інші)було представлено з глибоким аналізом і конкретними пропозиціями, з презентацією, наочністю, представленням власного досвіду,  притопом і піснею. Про впровадження особистісно-орієнтованого навчання на уроках мистецтва та музичного мистецтва доповідали дирекор ліцею ГЕННАДІЙ ІОНІЦОЙ та завідувачка філії АУРІКА ПАРПАУЦ. В обговоренні приймали участь Анна ВОВК, вчителька мистецтва Несвоянського ліцею та Ігор САВЧУК, вчитель музики Мамалигівського ліцею. В кінці обговорення було запропоновано присутнім виконати  музичну поспівку з притопом "Якщо хочеш добре жити, роби так". Потім всі співали патріотичну пісню Сепана Чарнецького "Ой, у лузі червона калина".Ця пісня обійшла всю Україну від Заходу до Сходу і об'єднала весь наш народ на боротьбу за визволення наших земель і захист нашого суверенитету (відео у першому коментарі). Спочатку здалися незвичними таки музичні хвилини на педраді, але всі отримали задоволення да і обговорюване питання сприяло тому)
Про виховання здорової свдомої особистості - одне з головних завдань школи і сім'ї та якість освітнього середовища Мамалигівського ліцею як основна умова доповідала заступниця директора з виховної роботи ЛІДІЯ ПОПОВА. В обговоренні приймали участь Свтлана БОДЯН, заступниця керівника філії та Катерина ЗАХАРІЯ, очильниця професійної спільноти класних керівників.
Про стан роботи шкільної бібліотеки як осередок розвитку творчих здібностей та формування національно-патріотчного виховання доповідала заступниця директора з навчально методичної роботи ДІНА ТАНАС. Презентувала свою роботу бібліотекарка закладу Наталія КАПРОШ.
Про поточні результати адаптації першокласників, доповідала психологіня ліцею ДОЙНА КОДІЦА. Жваво обговорювали це питання класні керівниці І-х класів Тамара ГОРБЕНКО і Мар'яна ЖИТАРУ і всі хотіли висловитись з даного питання.
Педрада досягла своєї мети, оскільки панувала конструктивна і доброзичлива обстановка, що створила оптимістичні умови для плідної роботи.