На Олімп зійшли найкращі

Дата: 28 травня 2019 о 13:22

У Мамалигівській загальноосвітній школі стало доброю традицією наприкінці навчального року підводити підсумки роботи школи за навчальний рік, проводити загальношкільне свято вшанування обдарованих учнів та їх наставників «Зоряний олімп».

У Мамалигівській загальноосвітній  школі стало доброю традицією наприкінці навчального року підводити підсумки роботи школи за навчальний рік, проводити загальношкільне свято вшанування обдарованих учнів та їх наставників «Зоряний олімп».

Загальношкільні збори цього року проводились у сільському Будинку культури за номінаціями: звіт директора школи про роботу закладу за 2018-2019 навчальний рік, «інтелектуальна надія», «таланти позашкілля», «юні олімпійці», «талант і майстерність».

Грамотами районного, обласного та Всеукраїнського рівня були нагороджені  учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь школи, району та області і стали переможцями й призерами районних та обласних олімпіад з  базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань.

У  номінацію «Таланти позашкілля» увійшли справді незвичайні діти, яких Бог обдарував талантами співати, танцювати, відчувати поезію, читати гумор. Як непросто перевтілитися, пронести крізь серце і душу, розкрити у словах, музиці, рухах танцю те найпотаємніше, що хочеш сказати людям. Їм це прекрасно вдається, і тому вони стали призерами та переможцями  районних, обласних,  всеукраїнських мистецьких конкурсів.

У номінації «Талант і майстерність» було відзначено учителів, які  захищали честь школи та району у професійних змаганнях, а також підготували переможців та призерів учнівських предметних олімпіад,  конкурсу-захисту наукових робіт, та призерів  різноманітних   змагань, конкурсів, виставок.

Від імені всіх номінантів  була висловлена подяка тим, хто дав  крила надії, творчості, наснаги, крила, які з кожним днем підносять нас вище і вище – нашим батькам.

На зборах були присутні начальник відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації Аделіна Руснак, головний спеціаліст відділу Жакліна Панасюк, керуюча справами Мамалигівської сільської ради Олена Думініка, голова батьківського комітету Валентин Каштелян.

Вони висловили щиру подяку вчителям, батькам, всім тим, хто зробив перемогу  можливою, кому не байдужий потенціал нашої юної генерації, хто сприяв заохоченню до самостійної навчальної діяльності,  розвитку ерудиції та здібностей.

Посилання на фотоальбом