Прощання з волонтером

Дата: 6 листопада 2018 о 17:28

З 07 грудня 2016 року по цей день в Мамалигівській ЗОШ працювала волонтер Корпусу Миру США, уродженка шт.Вашинктон Віттні Картер.

З 07 грудня 2016 року по цей день в Мамалигівській ЗОШ працювала волонтер Корпусу Миру США, уродженка шт.Вашинктон  Віттні Картер.
За цей час вона підтвердила своє бажання працювати в іншій країні два роки пліч-о-пліч з нами. Віттні проживала  в тих самих умовах та стикалась  із такими ж самими складнощами, як і решта членів нашої громади. Вона була не тільки помічницею, а була і вчителем, і фахівцем, і джерелом нових ідей.
Хочу зазначити, що за цей час  зроблено чимало: проведено незабутні уроки та позакласні заходи з англійської мови разом із вчителями, засновано у школі англомовний  клуб для учителів та різних вікових категорій дітей, виграно Грант для кабінету англійської мови та 2 роки поспіль були проведенні літні англомовні табори для дітей на базі Мамалигівської ЗОШ.
Плідно працювала Віттні із вчителями англійської мови Абрамчук Ч.С та Гортопан В.Ю. у 4-11тих класах. Складала разом з ними календарне планування, позаурочні плани, проводила цікаві уроки та позакласні заходи.
З досвіду роботи з волонтером учителі мали  чудовий шанс поспілкуватися з іноземцем. До того ж вона давала цікаві завдання, часто у вигляді ігор. У результаті  покращились  знання мови учнів, а це означає, що буде легше спілкуватись на англійській мові. Це був чудовий досвід дізнатись чимало нових  суто англійських слів та висловів.
Ми мали змогу дізнатися багато нового і почути живу мову.  Приємно, коли ти розумієш людину, яка говорить англійською від народження.
Ці 2 роки промайнули  настільки швидкоплинно, що ми не помітили, як прийшов час прощатись.
У понеділок учительський та учнівський колективи прощалися з Віттні. У пам'ять про проведений нею час на Україні (вона багато подоржувала) та у колі наших педагогів школа подарувала їй яскраву вишиванку і директор  Геннадій Іоніцой вручив Подяку. А ще…багато теплих слів та обійм.
З учнями Віттні провела свій останній позакласний захід -  конкурс на кращу презентацію книги англійського автора, звичайно ж англійською мовою. За чудову роботу та проведений час,  Віттні на прощання пригостила всіх дітей піццею, а вчителям подарувала пам’ятні світлини із своїм автографом.
Ми хочемо відзначити і подякувати нашій волонтерці за плідну роботу та безмежне терпіння. Адміністрація та педагогічний колектив дякує Корпусу Миру США за чудовий шанс та майбутню співпрацю в напрямку покращення вивчення англійської мови.