Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас

МАТЕМАТИКА - ПОНАД УСЕ

Дата: 27 жовтня о 19:00, Оновлено 5 листопада о 19:40
62 перегляда

З 22 по 26 жовтня 2018 року в нашій школі було проведено тиждень математики під девізом «Математика – понад усе! »

Перший день тижня учні 5-6 класів відкрили на урочистою лінійкою. В цей же день організували математичну виставку «Світ навколо нас в геометричних фігурах».

У вівторок учні 8-9 класів подорожували  з  математикою на уроки української мови, зарубіжної літератури, історії та географії, де провели математичні десятихвилинки.

У середу учні 7-их класів були учасниками математичного конкурсу «Шанс».

У четвер команда хлопців «Козаки» та команда дівчат «Україночки» брали участь у конкурсі «Найрозумніший математик» під девізом «Люблю математику та Україну».

Протягом всього  тижня учні розгадували кросворди, розв’язували логічні задачі та головоломки.

В п’ятницю провели конкурс на кращу математичну газету. В цей день підвели підсумки проведення тижня математики на урочистій лінійці.