Зоряний олімп.Свято вшанування обдарованих учнів та їх наставників

Дата: 14 травня 2018 о 20:49, Оновлено 22 травня 2018 о 19:57
Автор: Згирча А. М.

На Олімп зійшли призери

Цими днями Мамалигівська загальноосвітня школа підвела підсумки роботи за 2017-2018 навчальний рік, вшанувала обдарованих учнів, їх наставників-вчителів та батьків. Свято «Зоряний Олімп» пройшло у сільському Будинку культури, який був переповнений вщент батьками, учнями, вчителями та гостями.

У своєму виступі директор школи Іоніцой Геннадій Валерійович підкреслив, що учителі вдало підхопили ідеї Нової української школи, де зростає частка проектної, групової діяльності у педагогічному процесі. Відповідно педагоги урізноманітнюють варіанти організації навчального простору в класі. Крім класичних, використовуються новітні, наприклад, мобільні робочі місця, які легко трансформувати для групової роботи. У класах та коридорах на стінах з’явились мобільні  виставки  із творчими роботами учнів.

Особлива увага протягом навчального року приділялась стану викладання базових дисциплін та об’єктивності оцінювання учнів.

Значної актуальності у школі набула система роботи з обдарованими дітьми. Цьому сприяє реалізація шкільної програми «Обдаровані діти», яка здійснюється через навчально-виховний процес, діяльність педагогічної, навчально-методичної та батьківської ради, через систему виховної роботи, психологічну службу, зв’язки з громадськістю.

За наслідками цієї роботи піднялися показники участі учнів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах та конкурсах. Якщо у 2015-2016 навчальному році було 15 призерів на районному етапі та жодного місця на обласних інтелектуальних змаганнях, то у цьому навчальному році кількість призерів на район виросла до 44, що на 29 учнів більше, а також  учні здобули 6 призових місця на обласному етапі всеукраїнських олімпіад, конкурсі  ім.. П. Яцика та конкурсі-захисті науково-дослідних робіт.

У закладі функціонує наукове товариство учнів «Юний науковець», до складу якого входять тридцять шість учнів.  Починаючи з цього року на базі школи працює філія Чернівецької Буковинської Малої Академії Наук. Наші юні науковці є її  слухачами. Старшокласники навчаються на відділеннях історія, біологія та хімія.

Шість учнів 10-го класу  приймали участь у Регіональному форумі юних науковців та дослідників «Об’єднані наукою».

З метою профорієнтації старшокласників проведено вебінар із Чернівецьким національним університетом ім. Ю. Федьковича.

Особлива увага у школі приділяється вивченню рідної, державної, англійської та французької мов.

На базі школи вже другий рік працює волонтер Корпусу Миру. На уроках та у позаурочний час учні можуть почути правильну вимову термінів, займатись у англомовному гуртку, продовжити заняття у літній школі.

Школа приймала участь у проекті «LET STUDENTS LEAD» та виборола п’ять з половиною тисяч доларів.  Кошти будуть використовувати для обладнання  кабінету іноземних мов.

Протягом року значно покращилась навчально-матеріальна база кабінетів інформатики, фізики, біології та хімії. Всі ці кабінети обладнані інтерактивними дошками та новітнім устаткуванням.

Проведено капітальний ремонт майстерень, спортивної зали та харчоблоку.

У номінаціях «Інтелектуальна надія», «Таланти позашкілля», «Юні олімпійці», «Талант і майстерність» були відзначені призери всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту наукових робіт, інших інтелектуальних, спортивних, творчих конкурсів та змагань. Учителям, які підготували учнів було вручено почесні грамоти та подяки відділу освіти, сільської ради та школи. Подяки були вручені і батькам учнів.

Протягом свята пролунали музичні привітання від учнів школи.

Діна Танас, заступник директора з НМР