Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги

Дата: 1 квітня 2018 о 22:48, Оновлено 1 квітня 2018 о 23:02
372 перегляда

Книга – це найбільше відкриття людства. Щоб чогось добитися в житті, потрібно бути грамотною, професійно підготовленою, духовно багатою людиною, і в цьому допомагає читання книг і бережливе ставлення до них.

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне свято – Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Також відбулося з 19 по 23 березня і в Мамалигівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тиждень відкрився зі створенням нової бібліотечної ради та ознайомлення учнів з планом проведення тижня книги.   Під час проведення бібліотечного уроку «Історія створення книги» учні 7-Б класу мали змогу здійснити  захоплюючу подорож у минуле, вони почули та побачили презентацію «Історія виникнення книги». Старшокласники створили стінгазети до відкриття тижня. Здійснено рейд-перевірка підручників.

У шкільній бібліотеці щоденно демонструвалися нові виставки книжок, розраховані на різні вікові категорії учнів. Виставка «Ці книги варто прочитати» познайомила школярів з книгами  про історію нашої держави, з творами класиків української та зарубіжної літератури, з драматургією , з книгами про рослини та тварин.

В 4-Б класі проведено майстер-клас по виготовленню закладок.

Не менш цікавим був бібліотечний урок - «Дітям про Т. Г. Шевченка». Учні 3-Б класу почули розповідь про його дитинство, слухали пісні за творчістю Т.Г. Шевченка а також переглядали короткометражні відеофільми: «Дитячими шляхами Т.Г. Шевченка», мультфільм «Садок вишневий коло хати». Учні 7-Б класу підготували та продекламували вірші великого Кобзаря. Завершився урок творчою роботою  створення лепбука «Шана великому Кобзареві».

Учні 8-А класу прослухали інструктивну бесіду – «Як продовжити життя книги». Завершився тиждень вікториною «В гостях у героях казок та мультфільмів», учні 2-Б класу показали свої знання чарівного казкового світу, та змайстрували пазл до українських казок.

Тиждень дитячої та юнацької книги вже минув, але шкільна бібліотека  гостинно чекає на своїх читачів.