Атестація – крок до професійного зростання

Дата: 28 березня 2018 о 12:44, Оновлено 6 квітня 2018 о 20:08

Атестаційна комісія І рівня Мамалигівської школи 27 березня ц.р. визначала відповідність семи педагогічних працівників займаній посаді, рівень їх кваліфікації, присвоювала кваліфікаційні категорії та педагогічне звання.

Метою атестації було стимулювання  безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.

Педагоги цікаво розповідали про досвід своєї роботи, ділилися здатністю забезпечувати засвоєння учнями навчальних програм; показали знання основ педагогіки, психології, дитячої та вікової фізіології; знання теоретичних основ та сучасних досягнень науки з предмета, який вони викладають; використання інформаційно-комунікаційних технологій; вміння вирішувати педагогічні проблеми та установлювати контакт з учнями, батьками, колегами по роботі, додержання педагогічної етики та моралі.

Кожний вчитель, який атестувався оформив методичну карту про наслідки своєї роботи протягом п’яти років.

На засіданні панувала відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до вчителів, повнота, об’єктивність та системність оцінювання їх педагогічної діяльності.

У процесі атестації відбувся конкурс фахової майстерності «Відкритій професійний клуб», на який були представлені творчі роботи вчителів, методичні напрацювання та кращі розробки уроків та позакласних заходів. Самі достойні з них будуть представлені на районний конкурс-вернісаж педагогічних ідей  «Творчість - 2018».