Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас

Англійська – неповторний засіб спілкування

Дата: 8 лютого о 19:38, Оновлено 9 лютого о 17:45
155 переглядів

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось із звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Для учнів 1-х класів був проведений конкурс малюнка «Моя улюблена англійська літера». Мета даного конкурсу –зацікавити молодших школярів у вивченні англійської мови,залучити їх до виконання творчих завдань .

C:\Users\Acer\Desktop\фото на сайт\IMG_20171011_104352.jpg

8.02.2018  був проведений бібліотечний урок «Hello  from the zoo! Hello from the farm!» у  5-Б класі. Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширити лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими.

C:\Users\Acer\Desktop\фото на сайт\IMG_20180208_125559.jpg

Крім того, учні навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях. Мета заходу була максимально досягнута.

C:\Users\Acer\Desktop\фото на сайт\IMG_20180208_131536.jpg

C:\Users\Acer\Desktop\фото на сайт\IMG_20180208_134415.jpg