Завершення "Кольорового тижня" в початковій школі

Дата: 7 грудня 2018 о 20:14, Оновлено 7 грудня 2018 о 21:02
Автор: Згирча А. М.

З 03 по 07 грудня в нашій школі пройшов тиждень початкових класів. Це була захоплююча подорож у кольорову країну. Діти з захопленням розкривали таємниці кожного кольору, виконували різні завдання, виготовляли різнокольорові стінгазети, веселилися.

Зима – це холодна пора, коли день  короткий, відсутні сонячне тепло та яскраві барви. Щоб цікавіше провести цей період в Мамалигівській ЗОШ було проведено «Кольоровий тиждень». Кожний день особливий. Він присвячений якомусь кольору і має свою тему. Протягом дня заплановані різні заходи: ранкова гімнастика, бесіди про колір, виготовлення різних стінгазет та розваги.

Понеділок був веселковим днем. Відкриття тижня забарвала настрій дітей. Кожний клас випускав газету на цю тематику.

Вівторок - червоний день. Червоний колір – це колір життя, колір гідності, лідерства, потреба активно діяти та домагатися успіху; пристрасть, прагнення підкорювати, керувати і бути на першому місці. Червоний колір відповідає найскладнішому шляху життя – шляху мудрості, шляху кохання.

Середа - жовтий день. Жовтий колір – колір сонця, радості і оптимізму. Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає, відчуває теплий подих. Жовтий – потреба у перспективах, надіях на краще. Колір творчості і життєздатності. Вчимо радіти життю у різних обставинах життя, знаходити у всьому позитив.

Четвер був присвячений синьому кольору. Блакитний колір асоціюється з водою і небом, вселяє в душу оптимізм і спокій, пригнічує агресивність і негативні емоції. Блакитний – це порядок, дисципліна. За допомогою цього кольору можна запобігти конфліктним ситуаціям.

На завершення в п'ятницю в початковій школі панував зелений колір. Зелений – колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть в землю, а листям тягнуться до неба. Небо і земля мають цілющу силу. Відповідає сільському господарству і всій економіці, фінансам, багатству. Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це – надія, безпека, розквіт, юність, спокій.

Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Ентузіазм, творчий підхід учителів, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити тиждень початкової школи справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Кожен день «Кольорового тижня» пройшов на високому емоційному підйомі.