Нова українська школа – це новий зміст освіти та нова методика навчання
Виконуючи положення Закону України "Про освіту", вимог нового Державного стандарту початкової освіти, Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, Концепції Нової української школи, наказу МОН від 01.06.2017 р. № 784 "Про затвердження Додаткових заходів щодо формування мовних компетентностей учнів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин на 2017-2021 роки" Плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" (розпорядження КМУ від 13.12.2017 № 903-р) на засіданні педагогічної ради, яке відбулося 14 березня, педагоги школи обговорили ряд актуальних питань, прийняли конкретні рішення.
Про стан викладання фізичної культури у школі доповів директор школи Іоніцой Г. В. Він відмітив, що вся робота на цих уроках направлена на виконання чинної навчальної програми, державних вимог. Учителі суворо дотримуються техніки безпеки під час проведення уроків.
Про роботу з обдарованими учнями під час викладання географії проінформувала заступник директора з навчально-методичної роботи Чеботар Л.В. Вона вказала на результативність роботи вчителів, показники участі учнів у Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах з географії та об’єктивність оцінювання навчальних досягнень учнів.
Виступаючі з довідкою «Про формування та розвиток мовної діяльності учнів початкової ланки», заступник директора з навчально-методичної роботи Танас Д. В. акцентувала увагу на те, що одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є формування мовленнєвої особистості молодшого школяра.
Переходячи до наступного питання, Діна Віссаріонівна звернула увагу на потребу в участі нашої школи у програмі інноваційної діяльності «Формування багатомовності дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті».
Вона відмітила, що вільне володіння різними мовами є основою інтеграції осіб в український та загальноєвропейський суспільний і культурний простір. На території села Мамалига у мирі і злагоді живуть і працюють люди різних національностей: молдовани, українці, румуни, росіяни та інших національностей. Вони зберігають свої самобутні традиції, звичаї і обряди, свою багатоколоритну культуру і, разом з тим, взаєморозвиваються і взаємозбагачуються, тому що тільки високий рівень толерантності є феноменом людського співіснування.