ЗНАЙ НАШИХ!!!

Дата: 26 жовтня 2021 о 07:51
133 перегляда

Підведено підсумки міжнародного українсько-литовського конкурсу юнацьких мистецьких робіт до 400-річчя історичної події - перемоги в Хотинській битві 1621 року «Memory. History and future».
Учениця нашого закладу  Микитенко Вікторія нагороджена Подякою Посольства Літовської Республіки в Україні та цінним подарунком та учитель Шова Л.О. нагороджений Грамотою.
Нагородження відулось в Червоній Залі Чернівецького університету ім. Ю. Федьковича.
Конкурс проводився з ініціативи ГО «Інвестиції у спадщину і культуру» та ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за сприяння й підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Чернівецької обласної ради, видавництва «Майстер Книг».
Конкурс спрямований на залучення дітей та рідлітків обох країн до вивчення історичної спадщини, її популяризації, формування усвідомленого дбайливого ставлення та охорони історичних та культурних пам’яток в своєму регіоні, на залучення молодого покоління до мистецького самовияву та творчого саморозвитку, вивчення та використання у творчості історичних подій та різних елементів життя, побуту, традицій, розвитку креативного мислення, вміння прояву своїх думок та емоцій, власної думки в мистецькому творі з позицій актуальності та необхідності збереження національного культурного надбання України та Литви.
Переможці Конкурсу нагороджені Подяками та подарунками Посольства Литовської Республіки в Україні.
Кращі роботи, визначені Журі, будуть використані при виданні ексклюзивної подарункової книги, яка буде урочисто подарована Посольству Литовської Республіки в Україні.